Porties
4 servings
Bereidingstijd
10 Minutes
Eetmoment
10 Minutes
Verwarm de oven voor tot 200 °C. Pers de citroen uit. Snijd de tomaten in kwarten, en meng deze met 1 eetlepel olijfolie en het citroensap.
Schep 1 eetlepel olie door de aardappelpartjes en verdeel ze over de met bakpapier beklede bakplaat. Bak ze in de oven in ± 20 minuten lichtbruin en krokant. Hak intussen de kappertjes grof. Meng de helft van de Yofresh met de helft van de peterselie, bieslook en de gehakte kappertjes.
Maak de dressing volgens de gebruiksaanwijzing op de verpakking en meng deze met de spinazie. Verhit de tomaatjes met citroensap en olie heel kort in een steelpannetje en voeg als laatste de rest van de peterselie toe.
Verhit 1 eetlepel olie in de koekenpan en bak de zalmfilets in ongeveer 6 minuten gaar..
Verdeel de spinaziesalade over de borden en leg de zalmfilet hierop, schep de tomaatjes over de zalm. Serveer de aardappelpartjes met de ravigottesaus erbij.